• destek@ehliyetler.net
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
97 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Avrasya Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu
  • ADRES: Arabacı Beyazıt Mah. Muhtarlığı, 34080 Kocamustafapaşa Fatih/İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: 0212 584 10 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Avrasya Sürücü Kursu İstanbul Şubesi
5 (100%) 1 yıldız

Avrasya sürücü kursu, motorlu taşıt kullanmak isteyen kursiyerlerini ehliyet sahibi yapıyor! Eğitim merkezi, İstanbul, Fatih ilçe sınırları içerisinde faaliyet yürütüyor. A1, A2, A, B ve B otomatik sınıf ehliyet sahibi olmak isteyenler için ideal bir eğitim merkezidir. Eğitim merkezi, modern sınıfları ve alanında uzman eğitici kadrosu ile dikkat çekici bir konuma sahiptir. Bilinçli sürücüler yetiştirme hedefini benimsemiştir. Bu durumda, ülke genelinde yaşanan trafik kazalarını minimuma indirileceği göz önüne alınmıştır.

Özel Avrasya Sürücü Kursu Fatih

İstanbul ili Fatih ilçe sınırları içerisinde faaliyet göstermektedir. Dilediğiniz an kayıt olabilir, ehliyet sınıfları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri telefon numarasından konum ve ulaşım bilgileri hakkında farklı bilgiler edinebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, bu sayfa üzerinde belirtilen iletişim ve ulaşım bilgilerine ulaşabilirsiniz. Daha önce bu eğitim merkezi hizmetlerinden faydalanan kursiyerler, bu sayfanın en alt kısmında bulunan yorum kutusuna tecrübelerini aktarmış olabilir. Her firmanın bulunduğu sayfanı en alt kısmını, o firmaya ilişkin bilgilerin paylaşılması için ayırdık. Dilerseniz bu alanlara, yaşamış olduğunuz tecrübeleri veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Buradan milyonlarca kişiye ulaşacak ve en güncel cevapları alma şansına sahip olacaksınız.

Avrasya sürücü kursu Fatih şubesi hakkında merak ettiğiniz tüm konular, iletişim menüsünü kullanarak sorabilirsiniz. Dilerseniz başta belirtmiş olduğumuz gibi çağrı merkezi üzerinden de sorabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.