• destek@ehliyetler.net
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
171 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Etiler Direksiyon Eğitimi
  • ADRES: Nisbetiye Mahallesi, Birlik Sk. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul
  • TELEFON: 0212 270 10 11
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Özel Etiler Sürücü Kursu ve Eğitim Merkezi
5 (100%) 1 yıldız

Özel Etiler sürücü kursu 2000 yılından bu yana teorik ve uygulamalı eğitimler vermektedir. Bugüne kadar bir çok kişiye özel direksiyon dersleri vererek, sürücü sertifikası alma yolunda destek vermiştir. Kursa kayıt olduktan sonra dileyen herkes direksiyon eğitimlerine katılabiliyor. Alanında uzman eğitimciler tarafından verilen direksiyon eğitimleri, son model araçlarla veriliyor. Tüm bu eğitim ve tecrübeye ortak olmak için eğitim kurumuyla iletişime geçebilirsiniz.

Etiler Sürücü Kursu

Etiler sürücü kursuna kayıt olarak, motorlu taşıtlar sürücü belgesine sahip olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Motorlu taşıt sürücüleri kursu ve eğitim merkezi olarak hizmet vermektedir. B, A2 ve diğer bir çok motorlu araç için sertifika eğitimleri vermektedir.

Sizde direksiyon uygulamalı ve teorik eğitimler almak için hemen kayıt olabilirsiniz. Kayıt olmak için iletişim ve ulaşım bilgilerini hemen kullanabilirsiniz. Eğitim kurumunun harita ve diğer iletişim bilgilerine, bu sayfa üzerinde bulunan yazılardan faydalanarak ulaşabilirsiniz.

Özel Etiler sürücü kursu hakkında yapılan tüm yorumları, bu sayfanın en alt kısmından alabilirsiniz. Ayrıca kursa kayıt olduktan sonra yaşamış olduğunuz tecrübeleri, yine buradan diğer takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.