• destek@ehliyetler.net

HABER DETAYI

16 Eylül 2017 19:56

SRC Belgesi Fiyatları

SRC Belgesi Fiyatları
SRC Belgesi Fiyatları
YILDIZ VER

2017 SRC Belgeleri Kaç Para?

2017 Yılı ve bazı SRC kurslarına göre SRC belgesi fiyatları aşağıda verilmiştir. Öncelikle unutulmaması gereken en önemli konuya vurgu yapmak ve dikkatleri bu konuda toplamak istiyoruz. Aşağıda verilen SRC belgesi fiyatları, tek başına yeterli olmayacaktır. Bu belge için ödenecek farklı harçlar ve ücretler vardır. Sayfada bulunan bilgileri okuduktan sonra, yine sayfanın ileri bölümlerinde ”SRC belgeleri” sayfasının linkini bıraktık.

SRC Belgesi Fiyatları

SRC Belgesi Fiyatları

 • SRC1 Uluslararası yolcu taşımacılığı belgesi 840,00 TL.
  Bu belge için 40 saatlik bir eğitim süresi zorunluluğu var. Saatlik ücreti ise 21,00 TL. olarak belirtilmiştir.
 • SRC2 Yurtiçi yolcu taşımacılığı belgesi 756,00 TL.
  Bu belge için 36 saatlik bir eğitim süresi zorunluluğu var. Saatlik ücreti ise 21,00 TL. olarak belirtilmiştir.
 • SRC3 Uluslararası eşya ve kargo taşımacılığı belgesi 861,00 TL.
  Bu belge için 41 saatlik bir eğitim süresi tamamlama zorunluluğu var. Eğitim saatlik ücreti ise, yine 21,00 TL. olarak belirtilmiştir.
 • SRC4 Yurtiçi eşya ve kargo taşımacılığı belgesi 756,00 TL.
  Bu belge tipi için istenen liste fiyatı 756 TL. 36 Saatlik bir eğitim süresi ve saatlik ücreti ise 21,00 TL. olarak belirtilmiştir.

• SRC5 Temel – Tanker 700 TL.
• ADR – SRC5 Tehlikeli madde 400 TL.

Yukarıda verilen bilgiler için uygulanan sıralama şu şekilde; Belge tipi, belge fiyatı, eğitim süresi ve saat başı uygulanan fiyat miktarı.

SRC Belgesi Fiyatları

SRC Belgesi Fiyatları

SRC Belgesi Fiyatları

SRC belgesi karayolları taşıma kanununa göre; ticari faaliyetler de kullanılan araçların, şoförleri için zorunlu bir belgedir. Bu belge olmadan yolcu, yük – eşya ve kargo taşımacılığı yapılması yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında cezai işlem yapılıyor.

SRC belgeleri bu sayfada!

Bu nedenlerle SRC belgesi almak isteyen sürücüler için “2017 SRC belgesi fiyatları ve ücretleri” hakkında bilgiler sunmaya çalıştık. Bu bilgileri en güncel ve daha detaylı öğrenmek için ”Ulaştırma Bakanlığı” İnternet sayfasına giriş yapabilirsiniz. Aradığınız sorunun cevabının bu sayfada olmadığını düşünüyorsanız, bu sayfanın sonunda bulunan yorum kutusuna sorularınızı yazabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz dikkate alınıp, uzman ekibimiz tarafından en kısa süre içerisinde cevap verilmeye çalışılacaktır. Teşekkür eder, saygılar sunarız. Ehliyetler.net

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.