• destek@ehliyetler.net

Hakkımızda

Hakkımızda
4.2 (84%) 5 yıldız

Hakkımızda

Ehliyetler.net olarak sizlere sürücü ve SRC belgesi hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Bu sayfamız herhangi bir kar amacı gütmez veya kullanıcılarından herhangi bir şekilde ücret talep etmez. Lütfen bu tip bir duruma maruz kalırsanız, iletişim butonundan bizlere ulaşınız. Herhangi bir işlem ücreti veya buna benzer para teklif eden kişilere lütfen itibar etmeyiniz.

Ehliyet sınıfları ve Sürücü kursları hakkında önemli bilgiler, yapılan sınav sorularına ilişkin özel testler düzenlemekteyiz. Sayfamız genelinde yayımlanmış olan çıkmış sınav soruları, ”Milli Eğitim Bakanlığı” tarafından duyurulan soru kitapçığı kaynak alınarak hazırlanmıştır. Lütfen bu tip bilgilere ulaşabilmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

SRC Belgesi ve ehliyet fiyatları ile sürücü ve SRC kursları fiyatları hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde bulunan sürücü kursları bizimle iletişime geçerek, işletmelerinin sayfa genelinde paylaşılmasını isteyebilirler. Bu tip işletmeler, kendi sayfa tanıtım yazılarını kendileri hazırlamalıdır. Böyle bir işlem için sürücü kurslarının bizimle iletişime geçmesini bekliyoruz.

Sayfa genelinde özel iletişim bilgileriniz ve kimlik bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayınız. Bu tür durumlarla karşılaşılması durumunda, ehliyetler.net olarak sorumluluk kabul edemiyoruz. Lütfen kullanıcı güvenliğiniz için yine kullanıcı bilgilerinizi saklı tutunuz. Sizlere daha güvenli bir ortamda bilgiler verebilmek umudu ile saygılarımızı sunar, teşekkür ederiz. Ehliyetler.net

Hakkımızda

Hakkımızda

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki yönergeleri kullanabilirsiniz.

  • e-mail: kadirtpt@gmail.com
  • Telefon: +90 320 33 03
  • Adres: Soğanlı Mah. İlhan Sk. No:04. Bahçelievler/İSTANBUL