• destek@ehliyetler.net
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
61 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Asiye Hatice SEVGİN
  • ADRES: Zeytinlik Mahallesi, Fahri Korutürk Cd. No:39, 34140 Bakırköy/Istanbul
  • TELEFON: 0 (212) 220 33 20
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 10:30 - 19:30
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

İstasyon Sürücü Kursu Bakırköy Şubesi
5 (100%) 1 yıldız

İstasyon sürücü kursu 1987 yılında, Türkiye’nin ilk ehliyet kurslarından biri olarak eğitim hayatına başlamıştır. Bakırköy’de bulunan, gür çarşının 4. katında faaliyetlerine başlamıştır. Bugüne kadar 15 bin kişiden fazla kursiyer için doğru ve kaliteli eğitimler vererek, ehliyet sahibi olması için destek sunmuştur. Son model araçları ve kaliteli eğitim salonları sayesinde, bir çok kişi rahat, geniş ve ferah bir ortamda eğitim almaktadır.

Bakırköy İstasyon Sürücü Kursu

İstasyon sürücü kursuna kayıt olmak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz telefon numarası, mail adresi veya direkt olarak ulaşım seçeneklerini kullanabilirsiniz. Zeytinlik mahallesi Fahri Korutürk caddesi üzerinde bulunan eğitim merkezi, kolay ulaşılabilen bir bölgede faaliyet vermektedir.

 

Dilerseniz sayfamız üzerinden göstermiş olduğumuz iletişim ve ulaşım bilgilerini hemen kullanarak, eğitim merkezine ulaşabilirsiniz. Açılış ve kapanış saatlerini dikkate alarak, firmayla iletişime geçmeniz dikkate alınmalıdır. Bu sayfanın en alt kısmında bulunan yorum yapma kutucuğuna, kurstan hizmet aldıktan sonra ki düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Daha önce kurstan eğitim almış olanların paylaşmış olduğu yorumları göz önüne alabilir, bu yorumlara ilave paylaşımlar yapabilirsiniz.

İstasyon sürücü kursu Bakırköy şubesi hakkında merak ettiğiniz diğer konular için iletişim kutucuğunu veya yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.