• destek@ehliyetler.net
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
81 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Abdurrahman Koyuncu
  • ADRES: Cumhuriyet mah. Atatürk cad. Beycity AVM. No:96 Beylikdüzü/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 871 44 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Mavi Okyanus Sürücü Kursu Beylikdüzü Şubesi
5 (100%) 1 yıldız

Mavi okyanus sürücü kursu, sayın Abdurrahman Koyuncu tarafından 2007 yılında Beylikdüzü bölgesinde kurulmuştur. Şu an için Beylikdüzü bölgesinde iki adet şubesi ile hizmet vermeyi sürdürmektedir. Bu bölgeler Bizimkent ve Yakuplu bölgesi olarak varlığını sürdürmektedir.

Bizimkent Mavi Okyanus Sürücü Kursu

Mavi okyanus motorlu taşıt sürücüleri kursu Bizimkent şubesi, Beycity Çarşı olarak geçen alışveriş merkezi konumunda yer almaktadır. E-5 (D100) karayolu üzerinden, İstanbul/Edirne istikametine gidenler için solda kalıyor. Edirne yönünden İstanbul istikametine gidenler için ise hemen sağ tarafta yer almaktadır.

D100 Karayolu üzerinden Beylikdüzü sınırları içerisine giriş yaptıktan sonra “Beycity Çarşı” karşımıza çıkacaktır. Artık bundan sonra eğitim merkezine ulaşmanız daha kolay olacaktır. Dilerseniz firmaya ulaşmadan da kayıt için gerekli belgeleri ve evrakları öğrenebilirsiniz.

Mavi Okyanus Sürücü Kursuna Kayıt

Kayıt yaptırmak için bazı belgeler ve evraklar gerekli olacaktır. Bu belgeleri öğrenmek için Mavi okyanus eğitim merkezi iletişim bilgilerinden firmaya ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri danışmanları tarafından bu tip sorularınıza anında cevap verilecek ya da eğitim merkezine davet edileceksiniz.

Mavi okyanus sürücü kursu iletişim ve ulaşım bilgilerini kullanarak, kurs merkeziyle hemen bağlantı kurabilirsiniz. Bu sayfa üzerinde bulunan iletişim ve ulaşım bilgilerini kullanabilir, dilerseniz özel bağlantı metinini kullanabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.