• destek@ehliyetler.net
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
89 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İsmail Sarı
  • ADRES: Toyak İş Merkezi 2. Kat No: 115 Şirinevler/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 652 48 60
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:30
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Özcem Sürücü Kursu Şirinevler Şubesi
5 (100%) 2 yıldız

Özcem sürücü kursu, 1989 yılında sayın İsmail Sarı tarafından kurulmuştur. İstanbul’da kurulan ilk sürücü kurslarından bir tanesi olma özelliğini sürdürmektedir. O dönemlerin en dikkat çekici bölgelerinde olan “Özcem sürücü kursu” bir çok kişiye sürücü belgesi alma hakkında eğitimler vermiştir. Son model ve oldukça kaliteli araç filosu, bir çok kişiyi buradan hizmet ve eğitim almaya yöneltiyor. Elli binin üzerinde kişiyi, teorik ve pratik eğitimleri sonucunda ehliyet sahibi yapmıştır.

Çeyrek asırlık tecrübesini baz alan özcem sürücü kursları, alanında uzman kadrosuyla eğitimler vermeyi sürdürmektedir. Hemen en yakın ehliyet sınavı için kayıt yaptırabilir, eğitim merkezine ait son model araçlarla direksiyon eğitimlerini alabilirsiniz.

Özcem Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu

Ehliyet almak için İstanbul merkezinde kayıt olabileceğiniz bir eğitim merkezidir. Dilerseniz bu kursa hemen kayıt olarak, en yakın sınav tarihine yetişebilirsiniz. Özcem Şirinevler sürücü kursuna kayıt olmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. İletişim ve ulaşım bilgilerini, sayfamız üzerinden temin edebilirsiniz. Dilerseniz telefon numarası, mail adresi veya diğer ulaşım bilgilerini kullanabilirsiniz.

Online ehliyet sınavı https://ehliyetler.net/haber_kat/ehliyet-sorulari/

Özcem sürücü kursu Şirinevler şubesi hakkında yorum yapabilir, alt kısımda yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Bu eğitim kurumundan hizmet alan kursiyerlerden, alt kısma yorum yapmalarını rica ediyoruz. Kurslarda yaşamış olduğumuz tecrübeleri birbirimize aktarırsak, daha engin tecrübelerle kurs arayışına dahil olabiliriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.