• destek@ehliyetler.net
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
142 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat ŞAHİN
  • ADRES: Kale Mah. İstiklal Cad. Atalay Apt. No: 35 Kat: 2 SAMSUN
  • TELEFON: 0 (362) 431 4010
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Samsun Sürücü Kursu SRC ve Psikoteknik
5 (100%) 1 yıldız

Samsun sürücü kursu, 2008 yılında Psikoteknik merkezi olarak faaliyete geçmiştir. Yaklaşık olarak 2 yıl sonra gerçek adı “Samsun Sürücü Kursu” adını almış ve Karadeniz bölgesi geneline SRC, iş makinesi operatörlüğü ve ehliyet kategorilerinde eğitim veren lider kuruluşlar arasına adını yazdırmıştır. Oldukça geniş bir filoya sahip olan eğitim merkezi, son model araçları ve geniş portföye hitap eden araçları ile ileri teknolojiyi kullanıyor.

Samsun Sürücü Kursu Faaliyetleri

Samsun sürücü kursu, Karadeniz bölgesinin en büyük acemi şoför eğitim pistine sahiptir. Eğitim merkezi, sürücü adaylarına oldukça titiz ve kaliteli eğitimler veren uzman bir kadro yapısına sahiptir. Sadece 4 tekerlekli otomobil filosu değil, aynı zamanda bünyesinde bulunan “iş makineleri” ile sürüş eğitimleri vermektedir. Sürücü eğitim merkezi, Samsun dışında bulunan bir çok bölgeye şube açmış ve sürekli olarak genişleme çabalarını sürdürmektedir.

Samsun il sınırları içerisinde faaliyet yürüten bu eğitim merkezi ile iletişime geçerek sürüş dersleri alabilirsiniz. Sürüş eğitimlerinizi aldıktan sonra önceden planlanan sınav tarihlerine müracaat edebilir ve sürücü sertifikasına sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Sertifika sınavını başarıyla tamamlayan sürücü adayları, en kısa süre içerisinde ehliyetlerine ulaşabiliyorlar.

Amasya, Sinop, Çorum ve Giresun gibi diğer bir çok noktada aktif olarak faaliyet gösteren şubelere sahiptir. Dilerseniz tüm bu şubelere ulaşmak için ehliyetler.net “ana sayfası” üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Samsun motorlu taşıtlar sürücü kursu yetkilileriyle iletişime geçmek için lütfen iletişim menüsüne göz atınız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.