• destek@ehliyetler.net
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
88 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Onay Bekleniyor
  • ADRES: Alibey Mahallesi, Aziz Sokak No:1 Silivri/İstanbul
  • TELEFON: 0(212) 728 47 28
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 09:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Silivri Marmara Sürücü Kursu Şubesi
5 (100%) 1 yıldız

Silivri Marmara sürücü kursu, genç ve dinamik kadrosu ile İstanbul il sınırları içerisinde faaliyet yürütmektedir. İstanbul’un, Silivri ilçe sınırları içerisinde aktif olarak hizmet vermektedir. Bünyesinde barındırmış olduğu son model araçları ve uzman eğitici kadrosu ile bir çok kişiye hizmet vermeyi sürdürüyor.

“Milli Eğitim Bakanlığı” onaylı şube yapısı, bir çok kişinin ilgi odağı haline gelmiştir. Uygulamalı ve teorik eğitimleri, konusunda uzman eğitimciler veriyor. Bu eğitimleri alan bir çok sürücü adayı, en kısa süre içerisinde sınavlara hazır hale geliyor. Sizde bu eğitimlere katılmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Marmara Sürücü Kursu Silivri Şubesi

Eğitim merkezi yetkilileri ile iletişime geçmek için üye olarak, iletişim kutucuğunu kullanabilirsiniz. Şube yetkilileriyle iletişime geçerek, merak ettiğiniz tüm her şeyi sorabilirsiniz. Çalışma saatleri içinde müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçebilir, dilerseniz sayfamız üzerinden iletişim adreslerine mail ya da mesaj atabilirsiniz.

Firmadan eğitim ve hizmet alan takipçilerimiz, sayfanın en altında yer alan yorum yazma kutucuğuna edinmiş oldukları deneyimleri yazabilir. Yorum yazarak, konu hakkında diğer insanlara yardımcı olabilir, kursu tercih edip etmeme konusunda fikir verebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.