• destek@ehliyetler.net
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
45 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aydın Şahin
  • ADRES: AHMEDİYE DR.FAHRİ ATABEY CAD.NO:44 (HÜKÜMET KONAĞI KARŞISI) Üsküdar
  • TELEFON: 0 (850) 430 30 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Yeşil Işık Sürücü Kursu Üsküdar Şubesi
5 (100%) 1 yıldız

Yeşil ışık sürücü kursu Üsküdar şubesi iletişim ve ulaşım bilgilerinin tamamını bu sayfadan öğrenebilirsiniz! Dilerseniz sayfa sonunda bulunan yorum kısmına yorum yazabilir, yapılan yorumları değerlendirebilirsiniz.

Yeşil ışık sürücü kursları

Yeşil ışık sürücü kursu, İstanbul’un bir çok bölgesinde faaliyet göstermektedir. Kaliteli ve eğitime elverişli öğrenim salonları ve son model araçları ile sizleri cezbedebilir. Eğitim kurumunda; A, A1, A2, B, C, CE, D ve diğer araç ehliyet sınıfları için destek veriliyor. Dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, aklınıza takılan tüm soruları yöneltebilirsiniz.

Ehliyet Sınıfları

A, A1 ve A2 sınıfı Motosiklet tipi ehliyet sınıfları için eğitim kurumundan eğitim alarak, sınavlara katılmaya hak kazanabilirsiniz. B sınıfı otomatik, manuel ve engelli ehliyet sınıfları için başvuru da bulunabilirsiniz. C, CE ve D sınıfı ağır vasıta (Otobüs, kamyon ve çekici) ehliyet sınıfları için de başvuruda bulunabilirsiniz.

Yeşil ışık sürücü kursu şubeleri

Yeşil ışık motorlu taşıt sürücüleri kursu şubeleri, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde eğitim faaliyeti göstermektedir. Üsküdar, Bağlarbaşı,Ümraniye ve Erenköy şubeleri ile hizmet vermektedir. Dilediğiniz şubeyle iletişime geçebilir, anında hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Yeşil ışık sürücü kursu şubeleriyle iletişime geçmek için sayfamızda bulunan diğer bölümleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan yorum kutusuna yazabilirsiniz. Yorumlarınıza yetkililer veya eğitim kurumu hakkında bilgisi olanlar tarafından yanıt gelecektir. Ek olarak menüde bulunan “iletişime geç” kutucuğu üzerinden de sorular sorabilirsiniz. Kurs ücretleri, ehliyet fiyatları, sınav ve sertifika harçları harçları hakkında aklınıza takılanları öğrenebilirsiniz. Online ehliyet sınavına girmek için https://ehliyetler.net/haber_kat/ehliyet-sorulari/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.